MARELDAYS 2017

• MARELDAYS to konferencja popularyzująca tematy elektroniki morskiej wśród specjalistów z branży oraz wśród studentów zainteresowanych tą tematyką. Połączenie terminu konferencji i Trójmiejskich Targów Pracy 2017 odbywających się na WETI nie jest przypadkowe. Konferencja MARELDAYS daje możliwość zainspirowania specjalistów R&D oraz studentów tuż przed tym, jak z uczelni trafią na rynek pracy.

Nadchodzi nowa era dla przemysłu morskiego. Era inteligentnych statków oraz autonomicznych flot. Ten milowy krok w technologii wymusi przyspieszony rozwój wielu gałęzi branży elektroniki morskiej, m.in. protokołów komunikacji, niezawodnej i bezpiecznej łączności, zintegrowanej nawigacji, przemysłowego „Internetu Rzeczy” (I2oT), systemów wielo-agentowych (MAS) oraz monitorowania przybrzeżnego czy zintegrowanego zarządzania flotą. To dobre miejsce pracy dla absolwentów WETI.

Strona konferencji MARELDAYS 2017