OSKA 2017 i sukcesy studentów WETI

• W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbyła się 4. Studencka Konferencja Akustyków OSKA 2017.

W tym roku osobno nagrodzono prezentacje w sesji referatowej i plakatowej. Pozim referatów był wysoki i wytypowanie zwycięskich wystąpień nie było łatwe.
    W  sesji referatowej nagrodę II miejsca otrzymał zespół: inż. Maciej Blaszke, mgr inż. Adam Kurowski, inż. Szymon Zaporowski, za: Analiza nagrań ruchu drogowego w kontekście klasyfikacji typu pojazdu.

W sesji plakatowe przyznano dwie równorzędne nagrody, które otrzymali także reprezentanci WETI, Katedry Systemów Multimedialnych.

Nagroda I: Zastosowanie sieci neuronowych w cyfrowej syntezie dźwięku,  inż. Maciej Blaszke, mgr inż. Adam Kurowski, inż. Szymon Zaporowski, Politechnika Gdańska

Nagroda II: Przykład zastosowania przetworników piezoelektrycznych do stworzenia elektronicznych padów na platformie sprzętowej Arduino, inż. Damian Koszewski, inż. Dawid Weber, Politechnika Gdańska

Gratulacje!

Sprawozdanie z OSKA 2017