Trójmiejskie Targi Pracy 2017

• Trójmiejskie Targi Pracy to doskonała okazja zarówno dla szukających pracy i spełnienia zawodowego osób jak i potencjalnych pracodawców na znalezienie wartościowych pracowników.
    Tegoroczna, już XX edycja odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  Politechniki Gdańskiej w dniach 8-9 maja 2017 r. (poniedziałek i wtorek ),  w godz. 900-1600.
    W tym roku na Targach zaprezentuje się 80 Wystawców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wstęp, jak co roku jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji, również na szereg wartościowych prelekcji.

Firmy, które uczestniczą w Trójmiejskich Targach Pracy to zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, które działają m.in. w branży IT, automatyce, energetyce, finansach, mediach, przemyśle drzewnym i handlu. Wielu z wystawców bierze udział w Trójmiejskich Targach Pracy drugi, trzeci rok z rzędu. Do uczestników należą także agencje zatrudnienia i head-hunterzy.

Lista wystawców: www.targipracy.gdansk.pl/site/exhibitors-list
    Prelekcje 8 maja: www.targipracy.gdansk.pl/site/lectures/first-day
    Prelekcje 9 maja: www.targipracy.gdansk.pl/site/lectures/second-day

Poszukujący pracy, praktyk i stażów często pytają w jaki sposób powinni przygotować się do kontaktu z pracodawcami obecnymi na Trójmiejskich Targach Pracy. Organizatorzy udzielają następujących porad, krok po kroku:

1. Na podstawie listy wystawców targowych, dostępnej m.in. na stronie www.targipracy.gdansk.pl/site/exhibitors-list odwiedzający powinien określić własny spis pracodawców, u których chcieliby znaleźć zatrudnienie. Należy przy tym zwrócić uwagę, że niektóre firmy i instytucje są obecne tylko w jednym dniu wydarzenia : 8 lub 9 maja.
    2. Poszukujący pracy, praktyk i stażów powinien stworzyć własne, aktualne CV, wydrukować w kilkudziesięciu egzemplarzach i włożyć do teczki,  z którą zawsze wygodniej jest przemieszczać się między stoiskami.
    3. Na Targi najlepiej przyjść rano, o godz. 900, zarówno w poniedziałek 8 maja, jak i we wtorek 9 maja. Wówczas na pewno każdy odwiedzający zdąży udać się na wybrane stoiska.
    4. Wielu Wystawców poza CV, prosi o wypełnienie własnych formularzy kontaktowych więc należy posiadać długopis. Na Targach wielu wystawców w ramach promocji oferuje gadżety firmowe, znajdą się też na pewno przybory do pisania.

Szczegółowe informacje: lista wystawców, mapa stoisk, informatory targowe oraz harmonogram seminarium dostępne są na stronie Trójmiejskie Targi Pracy
    Wszelkie aktualności są także publikowane na fanpage’u facebook.com/TrojmiejskieTargiPracy

Sponsorem Głównym  XX edycji Trójmiejskich Targów Pracy jest Intel Technology Poland. Sponsorami Branżowymi są firmy: Jabil, Amazon Development Center Poland oraz Nordea Bank, Pion IT. Patronem Strategicznym wydarzenia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.