Dzień Absolwenta WETI

• Z okazji jubileuszu 65-lecia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, w sobotę, 27 maja br. w murach wydziału odbyło sie wiele wydarzeń.

Nagrodzone filmy w konkursie filmowym "WETI z klasą" można obejrzeć w zakładce konkursu, natomiast laureaci turniejów wyminieni są w zakładce turnieje.

Drużyny wioślarskie absolwentów, pracowników i studentów rywalizowały na dystansie 65 000 m, czyli 65 km. Zwyciężyła reprezentacja absolwentów. Odbył się turniej brydża sportowego. Po 13.00 rozpoczęło się ustawianie uczestników przybyłych w tym dniu na wydział do wspólnego zdjęcia. Chwila wspomnień na wspólnym spotkaniu w audytorium zakończona została tortem ETI podzielonym przez Dziekanów. Dzień Absolwenta ETI zakończyliśmy we WRÓBLÓWCE, gdzie przy dobrym jedzeniu i muzyce rozmowy i tańce zakończyły się po północy.

Bardzo duże zainteresowanie okazywali absolwenci udostępnionym laboratoriom: LZWP i LISA. Podziwiano także panoranę kampusu i Wrzeszcza z dachu budynku WETI A.

Zbiorowe zdjęcie z 27 maja 2017 można pobrać ze strony jubileuszu.

Pełen serwis filmowo-zdjęciowy wkrótce.