Dyplom roku 2016 z WETI

• Podczas Uroczystego Posiedzenia Senatu Politechniki Gdańskiej w dniu 29 marca br., awanse naukowe odebrało 10 osób z tytułem naukowym profesora, 31 doktorów habilitowanych i 87 doktorów. Medale za Długoletnią Służbę wręczono 24 pracownikom PG, a 11 studentów zdobyło nagrody Dyplom Roku 2016.  Prof. Piotr Dominiak odczytał listę autorów najlepszych prac magisterskich z każdego wydziału i w asyście dziekanów wręczył zwycięzcom pamiątkowe statuetki.

Zwycięzcą konkursu na najlepszą pracę magisterską na Wydziale ETI PG obronioną w 2016 r. był mgr inż. Dawid Jachimski. Absolwent kierunku Informatyka zrealizował pracę w Katedrze Systemów Multimedialnych, pod opieką prof. Andrzeja Czyżewskiego, przy wsparciu fonologa, prof. Tomasza Ciszewskiego więcej