Zatrudnimy - prace pomocnicze w laboratoriach dydaktycznych

• Gdańsk, 24.11.2016

OGŁOSZENIE O NABORZE PRACOWNIKÓW

Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Katedra Systemów Elektroniki Morskiej ogłasza nabór pracowników inżynieryjnych do wykonania prac pomocniczych w laboratoriach dydaktycznych katedry. Prace będą prowadzone w grudniu 2016 i styczniu 2017.

1. Prace mechaniczne w laboratoriach dydaktycznych katedry (przece przewidziane dla 2 osób)

W zakres obowiązków w ramach zadania wchodzić będzie m.in.:

• wykonanie detali metalowych
    • dopasowanie wykonanych detali do istniejących stanowisk laboratoryjnych

Wymagania:

• - min. technik mechanik
    • - minimum 5 lat doświadczenia w precyzyjnej obróbce detali metalowych.

2. Prace montażowe układów elektronicznych w laboratoriach dydaktycznych katedry.

W zakres obowiązków w ramach zadania wchodzić będzie m.in.:

• montaż układów elektronicznych.

Wymagania:

• min. technik elektromechanik zwłaszcza z doświadczeniem montażu powierzchniowego SMD na płytkach PCB,
    • minimum 5 lat doświadczenia w montażu układów elektronicznych na płytka PCB.

CV prosimy składać na adres; Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Katedra Systemów Elektroniki Morskiej, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk lub drogą elektroniczną na adres: ksem@eti.pg.gda.pl do dnia 01.12.2016 do godziny 9:00.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 20.08.1997. o ochronie danych osobowych – Dz. Ust. Nr 133 poz.883.)

Informacja o wynikach konkursu