Oferta pracy: DACPOL

  • Dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektroniki mocy
    z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. TECHNICZNO- HANDLOWYCH
    INŻYNIER DO DZIAŁU PODZESPOŁÓW CZYNNYCH

    ZADANIA:

    - Prowadzenie samodzielnie sprzedaży danej grupy wyrobów

    - Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży.

    - Prowadzenie zakupów danej grupy wyrobów na zamówienie Odbiorcy i na uzupełnienie stanów magazynowych

    - Udzielanie Klientom informacji techniczno – handlowych nt. produktów znajdujących się w ofercie firmy DACPOL.

    - Planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów.

    - Budowa bazy potencjalnych Klientów.

    - Analiza rynku (pod kątem zaspokojenia potrzeb klientów poprzez wprowadzenie do oferty nowych produktów)

    - Poszukiwanie firm będących potencjalnymi odbiorcami produktów,

    - Analiza sprzedaży.

    - Planowanie i realizacja przedsięwzięć marketingowych takich jak uczestnictwo w wystawach i targach, seminariach i wizytach u Odbiorców.

    - Uczestnictwo w imprezach targowych.

    - Komplementacja materiałów informacyjnych i handlowych dotyczących danej grupy wyrobów.

    - Monitorowanie płatności przy sprzedaży na warunkach kredytowych

    - Opracowywanie zawartości merytorycznej katalogów, ulotek, folderów, artykułów w prasie branżowej.

    WYMAGANIA:

    - WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE
    KIERUNEK ENERGOELEKTRONIKA

    (tegoroczni abiturienci i absolwenci mile widziani)

    - ZNAJOMOŚĆ PÓŁPRZEWODNIKÓW MOCY

    - Dobra znajomość JĘZYKA ANGIELSKIEGO

    - Zdolności handlowe

    - Dobra znajomość obsługi komputera

    - Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy

    - Umiejętność pracy w zespole

    - Prawo jazdy kat. B

    - Dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    - Dobre warunki finansowe i warunki pracy

    - Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

    - Stałe zatrudnienie

    - Możliwość otrzymania mieszkania służbowego

    - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

    - Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

    Aplikacje z adnotacją CZYNNE prosimy kierować na adres: praca3@dacpol.eu