III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 17-19.03.2017

• W dniach 17-19.03.2017 na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbędzie się III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT organizowana przez Koło Naukowe Zarządzanie IT oraz Katedrę Inżynierii Oprogramowania WETI PG. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, zapewniania jakości oraz przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT.

W tym roku program Konferencji beIT obejmuje 5 ścieżek:

• beAgile - dotycząca zwinnej realizacji projektu IT,
    • beAnalyst - przedstawiająca pracę analityka w projekcie IT,
    • beProductManager - zajmująca się zarządzaniem produktem,
    • beLeader - omawiająca tematykę przywództwa i kompetencji miękkich w projektach IT,
    • beTech - nowa ścieżka przybliżająca narzędzia dla zapewniania jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych round tables. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów Politechniki Gdańskiej, jak i do osób zainteresowanych tematyką spoza Politechniki Gdańskiej. Główną formą realizacji konferencji będą warsztaty prowadzone przez praktyków z przemysłu IT oraz dyskusje panelowe. Patronat honorowy na konferencją objęli Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. inż. Jacek Namieśnik oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Zapraszamy na stronę internetową konferencji: konferencjabeit.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku.