Scaling Agile with SAFe. Lech Babula, FINEOS

• W dniu 6.04.2017 (czwartek) o g. 13:15 w NE AUD 1L Lech Babula z firmy Spartez wygłosi wykład pt.

Scaling Agile with SAFe

Wykład zaproszony w ramach przedmiotu Realizacja projektu informatycznego.

Seminarium 4.04.2017

• Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 4.04.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"Ocena stosowalności technik analizy biznesowej",

które wygłosi

Aleksander Jarzębowicz

Prezentacja odbędzie się
    w sali 633 EA.

Jak rozmawiać z klientem? Bartek Gatz, Spartez

• W dniu 7.04.2016 o g. 14:15 w NE AUD 1P Bartek Gatz z firmy Spartez wygłosi wykład pt.

Jak rozmawiać z klientem?

Wykład zaproszony w ramach przedmiotu Realizacja projektu informatycznego.

Seminarium 21.03.2017

• Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 21.03.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"Integracja dowodów bezpieczeństwa z modelami systemu,

które wygłosi

Andrzej Wardziński

Prezentacja odbędzie się
    w sali 633 EA.

III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 17-19.03.2017

• W dniach 17-19.03.2017 na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbędzie się III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT organizowana przez Koło Naukowe Zarządzanie IT oraz Katedrę Inżynierii Oprogramowania WETI PG. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, zapewniania jakości oraz przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT.

W tym roku program Konferencji beIT obejmuje 5 ścieżek:

• beAgile - dotycząca zwinnej realizacji projektu IT,
    • beAnalyst - przedstawiająca pracę analityka w projekcie IT,
    • beProductManager - zajmująca się zarządzaniem produktem,
    • beLeader - omawiająca tematykę przywództwa i kompetencji miękkich w projektach IT,
    • beTech - nowa ścieżka przybliżająca narzędzia dla zapewniania jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych round tables. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów Politechniki Gdańskiej, jak i do osób zainteresowanych tematyką spoza Politechniki Gdańskiej. Główną formą realizacji konferencji będą warsztaty prowadzone przez praktyków z przemysłu IT oraz dyskusje panelowe. Patronat honorowy na konferencją objęli Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. inż. Jacek Namieśnik oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Zapraszamy na stronę internetową konferencji: konferencjabeit.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku.

Wyświetlanie 6 - 10 z 60 rezultatów.
z 12