III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 17-19.03.2017

• W dniach 17-19.03.2017 na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbędzie się III Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT organizowana przez Koło Naukowe Zarządzanie IT oraz Katedrę Inżynierii Oprogramowania WETI PG. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, zapewniania jakości oraz przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT.

W tym roku program Konferencji beIT obejmuje 5 ścieżek:

• beAgile - dotycząca zwinnej realizacji projektu IT,
    • beAnalyst - przedstawiająca pracę analityka w projekcie IT,
    • beProductManager - zajmująca się zarządzaniem produktem,
    • beLeader - omawiająca tematykę przywództwa i kompetencji miękkich w projektach IT,
    • beTech - nowa ścieżka przybliżająca narzędzia dla zapewniania jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych round tables. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów Politechniki Gdańskiej, jak i do osób zainteresowanych tematyką spoza Politechniki Gdańskiej. Główną formą realizacji konferencji będą warsztaty prowadzone przez praktyków z przemysłu IT oraz dyskusje panelowe. Patronat honorowy na konferencją objęli Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. inż. Jacek Namieśnik oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Zapraszamy na stronę internetową konferencji: konferencjabeit.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku.

Seminarium 25.04.2017

• Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 25.04.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"AgileSafe – metoda wspomagająca dobór praktyk programistycznych do projektów o wymaganiach krytycznych względem bezpieczeństwa",

które wygłosi

Katarzyna Łukasiewicz

Prezentacja odbędzie się
    w sali 633 EA.

Tematy projektów dyplomowych inżynierskich

Załączone pliki

Nowa specjalność uzupełniająca dla studentów II stopnia

• "Zaawansowana analiza danych" to nowa specjalność uzupełniająca oferowana dla studentów II stopnia. W ramach specjalności rozwijana jest wiedza w zakresie nowoczesnych metod przetwarzania, składowania i analizy danych. Istotny nacisk położono na metody przetwarzania danych wielkoskalowych w celu wydobywania z nich wiedzy o wartości biznesowej. Laboratoria i projekty są prowadzone z wykorzystaniem najnowszych technologii przetwarzania danych typu Big Data w przystępnej formie warsztatowej. Specjalność stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby przemysłu w dziedzinie efektywnego zarządzania danymi.

Więcej informacji pod adresem: http://eti.pg.edu.pl/katedra-inzynierii-oprogramowania/ii-stopien-specjalnosc-zad

Spotkanie informacyjne o specjalnościach ISI i ZAD na II stopniu - 13.01.2017

• Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza na spotkanie informacyjne
    w dniu 13.01.2017 o godzinie 9:15 w sali EA 633

Informacja o specjalności podstawowej Inżynieria Systemów Informacyjnych oraz specjalności uzupełniającej Zaawansowana Analiza Danych

Opowiemy o przedmiotach, kołach naukowych i możliwościach rozwoju. Nasi absolwenci podzielą się osiągnięciami i korzyściami ze studiowania w KIO.

Prowadzący: Jakub Miler, Agnieszka Landowska, Teresa Zawadzka

Załączone pliki

Wyświetlanie 6 - 10 z 56 rezultatów.
z 12