Lista opiekunów dla kandydatów na studia doktoranckie 

 

LISTA OPIEKUNÓW DLA KANDYDATÓW NA STUDIA DOKTORANCKIE w roku akad. 2016/2017

       

Lp.

Tytuł, stopień

Imię nazwisko pracownika

Reprezentowana dyscyplina nauk technicznych

1.

dr hab. inż.

Andrzej Dyka

automatyka i robotyka

2.

prof. dr hab. inż.

Ewa Hermanowicz

automatyka i robotyka

3.

prof. dr hab. inż.

Zdzisław Kowalczuk

automatyka i robotyka

4.

prof. dr hab. inż.

Maciej Niedźwiecki

automatyka i robotyka

5.

dr hab. inż.

Roman Rykaczewski

automatyka i robotyka

1.

prof. dr hab. inż.

Krzysztof Giaro

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

2.

 dr hab. inż.

Piotr Jasiński

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

3.

dr hab. inż.

Renata Kalicka

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

4.

prof. dr hab. inż.

Bożena Kostek

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

5.

prof. dr hab. inż.

Antoni Nowakowski

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

6.

dr hab. inż.

Jerzy Pluciński

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

7.

dr hab. inż.

Jacek Rumiński

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

     

8.

dr hab. inż.

Jerzy Wtorek

biocybernetyka i inżynieria biomedyczna

1.

dr hab. inż.

Grzegorz Blakiewicz

elektronika

2.

dr hab. inż.

Robert Bogdanowicz

elektronika

3.

dr hab. inż.

Zbigniew Czaja

elektronika

4.

dr hab. inż.

Małgorzata Jędrzejewska-Szczerska

elektronika

     

5.

prof. dr hab. inż.

Alicja Konczakowska

elektronika

6.

dr hab. inż.

Bogdan Kosmowski

elektronika

7.

dr hab. inż.

Grzegorz Lentka

elektronika

8.

dr hab. inż.

Jerzy Mazur

elektronika

9.

prof. dr hab. inż.

Michał Mrozowski

elektronika

10.

dr hab. inż.

Piotr Płotka

elektronika

11.

dr hab. inż.

Janusz Smulko

elektronika

12.

prof. dr hab. inż.

Stanisław Szczepański

elektronika

13.

dr hab. inż.

Wojciech Toczek

elektronika

14.

dr hab. inż.

Marek Wójcikowski

elektronika

     

15.

dr hab. inż.

Włodzimierz Zieniutycz

elektronika

1.

dr hab. inż.

Jerzy Balicki

informatyka

2.

dr hab. inż.

Paweł Czarnul

informatyka

3.

dr hab. inż.

Dariusz Dereniowski

informatyka

4.

prof. dr hab. inż.

Krzysztof Goczyła

informatyka

5.

prof. dr hab. inż.

Janusz Górski

informatyka

6.

dr hab. inż.

Robert Janczewski

informatyka

7.

dr hab. inż.

Jerzy Konorski

informatyka

8.

prof. dr hab. inż.

Henryk Krawczyk

informatyka

9.

prof. dr hab. inż.

Marek Kubale

informatyka

10.

dr hab. inż.

Michał Małafiejski

informatyka

11.

prof. dr hab. inż.

Andrzej Stepnowski

informatyka

12.

prof. dr hab. inż.

Bogdan Wiszniewski

informatyka

13.

dr hab. inż.

Jacek Rak

informatyka, telekomunikacja

1.

prof. dr hab. inż.

Andrzej Czyżewski

telekomunikacja

2.

dr hab. inż.

Sylwester Kaczmarek

telekomunikacja

3.

prof. dr hab. inż.

Ryszard Katulski

telekomunikacja

4.

dr hab. inż.

Henryk Lasota

telekomunikacja

5.

dr hab. inż.

Zbigniew Łubniewski

telekomunikacja

6.

dr hab. inż.

Jacek Marszal

telekomunikacja

7.

dr hab. inż.

Marek Moszyński

telekomunikacja

8.

dr hab. inż.

Jacek Stefański

telekomunikacja

9.

prof. dr hab. inż.

Józef Woźniak

telekomunikacja