SŁAWOMIR RADACKI

Ukończenie Wydziału Elektroniki dało mi umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie, co jest bardzo przydatne w zarządzaniu własną firmą.

Moja droga po studiach

Karierę zawodową rozpocząłem w 1992 r. jako przedstawiciel handlowy firmy Rainbow. W 1993 r. spełniłem wymagania importera i otworzyłem własne biuro sprzedaży w Gdyni. W 2000 r. zacząłem samodzielnie importować pierwszy produkt, co pozwoliło wejść firmie na kolejny poziom rozwoju. W 2002 r. przekształciłem swoją działalność w spółkę z o.o. i pod nazwą DLF dalej rozwijałem sieć dystrybucji oraz poszukiwałem kolejnych produktów. W 2004 r. wprowadziłem na Polski rynek pierwszego robota odkurzającego iRobot Roomba, budując w ten sposób nową kategorię urządzeń AGD.

Moja firma jest partnerem nie tylko największych sieci handlowych, ale również działa w obszarze e-commerce. Dystrybuujemy marki: iRobot, Stadler Form, Ro-boclean, Crock-Pot, Robomow, Ozonomatic, Food-Saver, Breville, Kohersen My-Cook. Zatrudniamy 60 pracowników. Za największy sukces zawodowy uważam stworzenie kompetentnego, zgranego i lubiącego pracować ze sobą zespołu. Prywatnie najważniejsza jest rodzina, a hobby to wyprawy fotograficzne.

Kierunek studiów:

elektronika; specjalność: aparatura elektroniczna

Dyplom:

„Komputerowy system kalkulacji kosztów badań laboratoryjnych”
pod kierunkiem prof. Antoniego Nowakowskiego, 1993