Seminarium z Loren Shure głównym twórcą środowiska MATLAB.

Seminarium „Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce”

19 marca na Politechnice Gdańskiej odbędzie się seminarium w języku angielskim poświęcone wykorzystaniu MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce, podczas którego zostaną poruszone dwa główne zagadnienia: Demystifying Deep Learning oraz Current trends in Engineering Education.

Wydarzenie skierowane jest do wykładowców, doktorantów, edukatorów, wszystkich tych, którzy wdrażają nowe rozwiązania edukacyjne. Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja: https://evenea.pl/event/843983-6/

Gościem specjalnym seminarium będzie Loren Shure, która należy do głównych twórców środowiska MATLAB. Pracuje w firmie MathWorks od 1987 r. Jest autorką kilku modułów, a także przyczyniła się do rozbudowy podstawowej funkcjonalności środowiska.

 

Program wydarzenia:

10.00-12.00        Demystifying Deep Learning, Loren Shure, MathWorks

12.00-12.15        Przerwa kawowa

12.15-12.55        Current trends in Egineering Education, Alex Tarchini, MathWorks

12.55-13:15        Q&A

Loren Shure będzie gościć w Polsce w dniach 16-20 marca 2020. Odwiedziła kilka ośrodków akademickich - Uniwersytet Warszawski, Politecnikę Łódzką, WAT, Politechnikę Gdańską oraz Politechnikę Warszawską.

Data: 19 marca (czwartek) 2020 r., g. 10-13:15

Miejsce: Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość, pracownia multimedialna 1, poziom 0.

Organizatorzy: Oprogramowanie Naukowo-Techniczne (Dystrybutor oprogramowania MATLAB oraz Simulink w Polsce) oraz Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej