Studentki powalczą o staż w znanych firmach z sektora ICT

15 marca 2016 wystartowała kolejna edycja „Konkursu o staż w ICT” dla studentek kierunków ścisłych i technicznych (minimum drugiego roku studiów). Studentki, które najlepiej rozwiążą zadanie konkursowe przygotowane przez jedną z ośmiu firm partnerskich, wygrają trzymiesięczny, płatny staż.

W tym roku zadania konkursowe przygotowały: CISCO Poland, SAS Institute, Sygnity, Motorola Solutions Systems Polska, Microsoft Polska, Ośrodek TVP Technologie, Huawei Polska oraz Ericpol. Firmy te oferują zwyciężczyniom możliwość odbycia stażu.

Konkurs trwa do 10 maja 2016 r. i jest przedsięwzięciem realizowanym w ramach akcji społecznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej pt. „Dziewczyny w nowych technologiach”, mającej na celu przełamywanie stereotypów oraz promocję aktywności kobiet w dziedzinie nowych technologii.

Wszystkie niezbędne informacje na jego temat znaleźć można na stronie w specjalnej zakładce na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej http://www.uke.gov.pl lub na stronie konkursu na Facebooku: DziewczynyICT

Zachęcamy do udziału nasze studentki!