Ogólnopolski Konkurs Projektowy "Wygraj indeks WETI"

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Projektowym "Wygraj indeks WETI" organizowanym na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Celem Konkursu jest popularyzacja zagadnień urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych oraz rozwijanie kreatywności wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, a także pozyskanie utalentowanych kandydatów na studia na WETI PG.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Etap 1 - projekt: samodzielne opracowanie projektu urządzenia. Komisja dokonuje kwalifikacji projektów do realizacji w etapie 2.
Etap 2 - prototyp: samodzielne opracowanie prototypu urządzenia. Uczestnicy prezentują przed Komisją zrealizowany prototyp urządzenia.

Więcej informacji - na stronie konkursu.