Zapraszamy - zgłoś się do projektu Biura Karier „Do kariery, gotowi, START! – Zawodowcy na mecie”

Planujesz podjąć zatrudnienie, a może założyć firmę? Zastanawiasz się jak zaplanować dalszą ścieżkę kształcenia? Czy kontynuować studia na obecnym kierunku, czy może przydałaby się jakaś zmiana?

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „tak” to projekt, do którego Cię zapraszamy jest właśnie dla Ciebie, ale… pamiętaj! To już ostatni moment na przystąpienie do niego… Dlaczego? Ponieważ projekt dedykowany jest studentom dwóch ostatnich semestrów, a Ty niebawem zostaniesz Absolwentem...

Wśród oferowanych form wsparcia w projekcie znajdziesz doradztwo zawodowe, coaching kariery, coaching zawodowy, doradztwo w zakresie przedsiębiorczości oraz mentoring u pracodawcy w momencie podjęcia zatrudnienia.

Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić, wydrukować i podpisać dokumenty, które dostępne są na platformie MojaPG, w aplikacji: Student/Praca-Start Kariery i przekazać do Biura Karier (Bratniak, pok. 204), w godz. 7:30 -  15:30.

Szczegółowe informacje o projekcie: https://pg.edu.pl/biuro-karier/praca-projekt-ue/o-projekcie

Biuro Karier zaprasza do kontaktu: tel. 58 / 347 28 84, 500 354 521 e-mail: dokariery@pg.edu.pl.