IAV Cup 2018 zawody pojazdów jeżdżących i latających

Pierwsza edycja zmagań bezzałogowych, autonomicznych pojazdów latających i jeżdżących, które staną do rywalizacji w trzech emocjonujących konkurencjach, odbędzie się 6 lipca w godzinach 9:00-15:00 na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.

Podczas zawodów Intelligent Autonomous Vehicles Cup 2018 inżynierowie, firmy oraz zapaleni pasjonaci będą mieli okazję do przetestowania skonstruowanych przez siebie maszyn i zdobycia cennych nagród. Udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Jeżeli chcecie zobaczyć zmagania pilotów i konstruktorów, możecie przyjść na wydarzenie w roli obserwatora. Jeżeli natomiast macie konstrukcję jeżdżącą lub latającą i chcecie spróbować swoich sił w zawodach - zachęcamy do rejestracji - udział w zawodach mogą wziąć zarówno pojazdy autonomiczne, jak i zdalnie sterowane! Podczas zawodów rozegrane zostaną trzy konkurencje: wyścigi dronów (Drone Race), poszukiwanie znaczników (Marker Search) oraz Freestyle, w którym zawodnicy zaskoczą widzów swoją pomysłowością.

Na najlepszych w każdej konkurencji czekają atrakcyjne nagrody, między innymi płytki rozwojowe Blue Gecko Bluetooth Kit, iMX7 Meerkat czy DragonBoard 410c. Rejestracja trwa tylko do 30 czerwca! Więcej informacji i aktualności można znaleźć na naszej stronie (https://eti.pg.edu.pl/safeidea/iav-cup-2018) oraz na wydarzeniu na facebooku (https://www.facebook.com/events/256584821554415/). Do zobaczenia 6 lipca!

Zawody IAV Cup 2018 organizowane są przez Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Wydział Elektrotechniki i Automatyki oraz Koło Naukowe SafeIDEA. Wydarzenie poprzedza konferencję IAV 2019, poświęconą inteligentnym, autonomicznym pojazdom.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie eti.pg.edu.pl/safeidea/rejestracja. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem iavcup@pg.edu.pl.

Galeria zdjęć

Załączone pliki