Piknik ETI

W sobotę 30 maja br. we WRÓBLÓWCE odbył się tegoroczny Piknik ETI.

Uczestnicy mieli okazję posłuchać (i pośpiewać) piosenek studenckich  znanych nie tylko z Bazuny. Lech Makowiecki przedstawił przekrój swych kompozycji wspominając także pierwsze wykonania z czasów akademika.
Najliczniejszą grupę absolwentów i pracowników wydziału ETI tegorocznego pikniku stanowili przedstawiciele z rocznika 1972, czyli Ci którzy obronili dyplomy 43 lata temu.
Były też tańce, a ostatni uczestnicy pikniku, którzy wytrwali do końca rozeszli się godzinę po północy z postanowieniem: Do zobaczenia za rok.

Specjalne słowa podziękowania należą sie sposorom, a wszczególnosci firmom które wsparły oraganizację tegorocznego pikniku. Są to:

• "Sail Service" sp. z o.o.

• Sprint SA

• DGT sp z o.o.

• Microsystem sp. z o.o.

• PromoExpo

oraz Stowarzyszenie Absolwentów PG.

Natomiast dzisiaj zapraszamy wszystkich absolwentów i pracowników na kolejny PIKNIK ETI, który odbędzie się we WRÓBLÓWCE w sobotę 21 maja  2016 roku.

Załączone pliki