Studentki WETI wśród stypendystek programu NTDD

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z nowymi technologiami.  Firma Intel Technology Poland we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy ponownie zaoferowała tegorocznym maturzystkom i studentkom studiów inżynierskich i magisterskich unikatowy program wsparcia i rozwoju. Program obejmie wszystkie uczelnie techniczne w Polsce oraz pięć najlepszych wydziałów informatycznych polskich Uniwersytetów.

W zainaugorowanej własnie V edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn" rozdysponowano dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2019/20. Trzy stypendia otrzymały studentki ETI.

Agnieszka Elwertowska  (Automatyka i robotyka), Barbara Raciniewska i Ewa Tusień (Informatyka), studentki wydziału kierunków podanych w nawiasach znalazły się w tegorocznej grupie stypendystek. Życzymy pomyslności i sukcesów w realizacji planów.