"ONI SĄ OD NAS"

Ekspozycja sylwetek absolwentów naszej wystawy "ONI SĄ OD NAS", która była eksponowana w holu budynku WETI B,
w roku obchodów 65-lecia wydziału została przeniesiona na portal i umieszczona w zakładce Absolwenci. Nie jest jednak zamknięta,  jest ona na bieżąco uzupełniana, czekamy na Ciebie!

Chcemy obecnym studentom pokazać, a dawnym absolwentom przypomnieć osoby, o których możemy z satysfakcją powiedzieć „ONI SĄ OD NAS”, bo należą do wielkiego grona elektroników, informatyków i automatyków, które może z dumą prezentować swoje indeksy i dyplomy WETI PG.

27 maja 2017 roku z okazji jubileuszu 65-lecia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  w murach wydziału odbyło się wiele wydarzeń, a dzień zakończył się Piknikiem ETI.  Przeprowadzono konkurs filmowy "WETI z klasą", drużyny wioślarskie absolwentów, pracowników i studentów rywalizowały na dystansie 65 000 m, czyli 65 km. Odbył się turniej brydża sportowego.
Krótka informacja o aktualnych kierunkach kształcenia i wydarzeniach obchodów zostanie przedstawiona w styczniowym numerze PISMA PG. Zapraszamy do lektury!