"Oni są od nas"

Absolwenci wydziału, którzy pomagali i aktywnie brali udział w przygotowaniu obchodów jubileuszu 65-lecia wydziału zostali przez dziekana WETI, prof. Jerzego Wtorka zaproszeni 17 listopada br. na towarzyskie spotkanie.  Dziekan podziękował zwłaszcza za pomoc i udział 27 maja br. w Dniu  Absolwenta, w którym to dniu  z okazji jubileuszu 65-lecia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  w murach wydziału odbyło się wiele wydarzeń, a dzień zakończył się Piknikiem ETI.  Przeprowadzono konkurs filmowy "WETI z klasą", drużyny wioślarskie absolwentów, pracowników i studentów rywalizowały na dystansie 65 000 m, czyli 65 km. Odbył się turniej brydża sportowego. Zaprezentowano sylwetki absolwentów na wystawie "ONI SĄ OD NAS", która jest obecnie prezentowana na portalu wydziałowym w zakładce Absolwenci. Po godz.13.00 rozpoczęło się ustawianie uczestników przybyłych w tym dniu na wydział do wspólnego zdjęcia. Chwila wspomnień po spotkaniu w audytorium zakończona została tortem ETI podzielonym przez Dziekanów.

Podczas spotkania, w trakcie wspólnego obiadu w gronie zaproszonych 12. absolwentów wspominano także czasy studenckie, a na zakończenie wszyscy przybyli otrzymali okolicznościowe upominki.