Akademiki na lato 2019

Drodzy Studenci,

osoby odbywające praktyki oraz dyplomanci potrzebujący dostępu do specjalistycznego sprzętu w laboratoriach Politechniki Gdańskiej mogą złożyć wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenckim na lato 2019. Wnioski są do pobrania na stronie Dziekanatu ETI: druki do pobrania.

W pierwszej kolejności należy zarezerwować miejsce w akademiku! Co trzeba zrobić, by zarezerwować miejsce? Odpowiedź na to pytanie oraz wszytkie informacje odnośnie miejsc na lato znajdziecie na stronie Działu Spraw Studenckich LINK.

Studenci odbywający praktyki powinni przynieść wraz z wnioskiem umowę o praktykę (do wglądu). Natomiast dyplomanci powinni pamiętać o opinii i podpisie promotora pracy (odpowiednie miejsce znajduje się we wniosku).

Wnioski należy złożyć do 31 maja w Dziekanacie ETI w pokoju 145 NE.