Staż ,,Energia dla Przyszłości”

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów magisterskich i absolwentów (do roku od zakończenia studiów) na spotkanie informacyjne dot. stażu ,,Energia dla Przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Energii przy udziale największych spółek sektora energetycznego: PGNiG S.A., PGE S.A., PKN Orlen S.A. oraz PSE S.A.

Spotkanie odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 14:00  na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa w sali 119.

Na spotkaniu zaprezentujemy tryb rekrutacji, wymagane dokumenty, a stażyści poprzednich edycji stażu opowiedzą o swoich doświadczeniach i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Program jest skierowany dla studentów i absolwentów Wydziałów:

• Mechanicznego
  • Elektrotechniki i Automatyki
  • Oceanotechniki i Okrętownictwa
  • Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
  • Inżynierii Lądowej i Środowiska

W związku z faktem, iż rekrutacja trwa do 15 maja zachęcamy do składania dokumentów już dziś, a obecni stażyści z przyjemnością opowiedzą o kolejnych etapach m.in. jak wygląda test i jakie typy pytań mogą pojawić się na rozmowie rekrutacyjnej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć pod adresem:

Załączone pliki