konkurs na stypendia dla magistrantów w projekcie EDISOn!

Rusza konkurs na stypendia  dla magistrantów w projekcie EDISOn!

Uwaga! Nie przegap okazji!  – szansa dla Ciebie na:

• ciekawą pracę magisterską
  • wysokie stypendium
  • rozwój kompetencji inżynierskich  i naukowych
  • udział w stażach i konferencjach
  • i nie tylko

Rozpoczynamy nabór studentów w ramach projektu Edison (Electromagnetic design of Flexible sensors). Jest to wysokobudżetowy projekt realizowany przez Politechnikę Gdańską w konsorcjum z firmą EMInvent, finansowany ze środków UE pod patronatem Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. W projekcie uczestniczą także partnerzy zagraniczni z Włoch, Hiszpanii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. W jego realizację zaangażowani są nie tylko wybitni i znani w świecie naukowcy, ale także, wybrani w konkursach,  młodzi doktorzy, doktoranci i studenci.

Obecnie rusza kolejna konkursowa rekrutacja. Tym razem ponownie szansę mają studenci. W ramach projektu oferujemy do pięciu atrakcyjnych rocznych stypendiów (w sumie 18000 zł każde) dla studentów, którzy pomyślnie przejdą etap rekrutacji i wybiorą temat pracy magisterskiej  powiązany z projektem Edison – lista tematów dostępna poniżej. O tym, kto dostanie stypendium zadecyduje komisja konkursowa, w skład której wchodzą: prof. Michał Mrozowski – kierownik projektu oraz dr inż. Adam Lamęcki – przedstawiciel firmy EMInvent i adiunkt w KIMA. W rozmowach kwalifikacyjnych może wziąć także udział przedstawiciel Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Stypendyści uzyskają bardzo dobre warunki finansowe i indywidualną opiekę promotora oraz wyznaczonego konsultanta, który umożliwi im zdobycie nowych kompetencji oraz szanse rozwoju naukowego (np. przygotowanie pierwszych publikacji naukowych). Dodatkowo uczestnictwo w projekcie umożliwia sfinansowanie udziału niektórych studentów w stażach (także u zagranicznych partnerów projektu) i konferencjach naukowych.  Zainteresuj się i aplikuj – naprawdę warto!!!

Załączone pliki

• MSC