Wiosenne spotkania online z pracodawcami

Zapraszamy na cykl spotkań online z pracodawcami pod nazwą „Wiosenne spotkania online z pracodawcami”.

Zapraszamy studentów i absolwentów Państwa Wydziału do wzięcia  udziału w spotkaniu online z firmą Tetra Pak, które odbędzie się w dniu  8 czerwca 2020 r. o godzina 10.30

W programie:

• prezentacja firmy,
  • przedstawienie ofert pracy i staży,
  • możliwość zadawania pytań.

Firma Tetra Pak posiada 80 oddziałów, w których łącznie pracuje 23 tysiące osób. W Polsce spółka obecna jest od 1990 r.. Firma oferuje linie technologiczne do produkcji mleka, przetworów mlecznych, soków i napojów owocowych i warzywnych oraz przetworów owocowo-warzywnych. W 2019 otworzyła zakład produkcyjny pod Olsztynem.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i angielskim przez platformę Cisco Webex.

W czerwcu planujemy spotkania między innymi z takimi firmami jak: Nokia - 16.06.2020r. i Amazon - 29.06.2020r.