Zaproszenie do konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą uczenia maszynowego lub analizy danych

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłasza drugą edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą uczenia maszynowego lub analizy danych.

Do konkursu można zgłaszać prace magisterskie obronione (1) w Polsce, (2) na uczelni wyższej, (3) w terminie od 1 stycznia 2018 roku do 30 grudnia 2019 roku.

Prace na konkurs można zgłaszać do dnia 31 stycznia 2020 roku. Zgłoszenia należy przesyłać emailem na adres datasciencemasters@mini.pw.edu.pl.

W zgłoszeniu powinny znajdować się następujące informacje:

(1) kontatkowy adres email oraz telefon do autora pracy

(2) informacja o dacie obrony pracy magisterskiej oraz wydziale i uczelni, na której została obroniona praca

(3) wskazanie kategorii konkursu, do której jest zgłaszana praca

(4) do listu powina został załączona praca dyplomowa w formie pliku pdf, lub (jeżeli rozmiar pliku przekracza 5 MB) link do strony, z której można pobrać pracę w formacie.

Prace zgłosić może wyłącznie autor pracy magisterskiej za zgodą promotora.

Przesłanie pracy na wskazany adres email jest równoważne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacją regulaminu konkursu.

W każdej kategorii przyznane będą nagrody:

1 miejsce (4 000zł)

2 miejsce (2 000 zł)

3 miejsce (1 000 zł).

Łączna pula nagród to 14 000 zł.

Wyniki konkursu ogłoszone będą na uroczystej gali (termin wkrótce na https://mini-pw.github.io/DataScienceInnovators/)