Uroczyste wręczenie nagrody mgr. Inż. Luizie Leszkowskiej w Polskiej Agencji Kosmicznej

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy że, 18 kwietnia 2019 roku, mgr inż. Luiza Leszkowska  w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii  odebrała Nagrodę Naukową Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej za najlepszą studencką pracę dyplomową z zakresu inżynierii kosmicznej.

Praca pt.: „Wielowarstwowa antena planarna z warstwą superstratu do zastosowań satelitarnych w pasmie X" napisana pod opieką dr. inż.  Łukasza Kulasa (promotora) oraz mgr. inż. Mateusza Rzymowskiego (konsultanta pracy) przedstawia nową konstrukcję anteny, która może być zastosowana w nanosatelitach typu CubeSat np. do szybkiej transmisji obrazów rejestrowanych przez satelity pracujące w konstelacjach.

Pani Luizo - serdecznie gratulujemy!heartlaughyes

Załączone pliki