Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania” z certyfikatem „Studia z Przyszłością”

 • Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania”, prowadzone przez Katedrę Inżynierii Oprogramowania WETI, uzyskały certyfikat i znak jakości „Studia z Przyszłością. Certyfikat ten przyznawany jest w ogólnopolskim konkursie i programie akredytacyjnym organizowanym od 2015 r. przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. W tym programie certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się nowoczesnością koncepcji kształcenia i najwyższą jakością programu i metod realizacji studiów. Komisja Ekspertów, składająca się z przedstawicieli środowisk naukowych i przemysłowych, nagradza kierunki i specjalności doskonale dostosowane do wyzwań współczesnego rynku pracy i oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni. 

  W tej edycji konkursu Znak Jakości „Studia z Przyszłością” przyznano kierunkom studiów, które – zdaniem Komisji - zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy oraz, co szczególnie ważne dla studiów podyplomowych, pozwalają słuchaczom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym. 

  Certyfikaty zostały rozdane na uroczystej gali finałowej w dniu 13.04.2017 r., która odbyła się Pałacu Tyszkiewiczów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Certyfikat przyznany naszemu wydziałowi odebrał kierownik Katedry Inżynierii Oprogramowania, a zarazem kierownik wyróżnionych studiów, prof. Krzysztof Goczyła. Wraz z nim certyfikaty odebrali przedstawiciele czterech innych wyróżnionych kierunków studiów prowadzonych na PG na wydziałach: Chemicznym, Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz Zarządzania i Ekonomii.

   

  Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania” prowadzone są na WETI od 1998 roku. Inicjatorem i pierwszym kierownikiem studiów był prof. Janusz Górski. Więcej informacji o tych studiach – pod adresem eti.pg.edu.pl/katedra-inzynierii-oprogramowania/studia-podyplomowe.


Scaling Agile with SAFe. Lech Babula, FINEOS

 • W dniu 6.04.2017 (czwartek) o g. 13:15 w NE AUD 1L Lech Babula z firmy Spartez wygłosi wykład pt.

  Scaling Agile with SAFe

  Wykład zaproszony w ramach przedmiotu Realizacja projektu informatycznego.

Załączone pliki


Seminarium 4.04.2017

 • Katedra Inżynierii Oprogramowania

  zaprasza dnia 4.04.2017 o godzinie 14.15 na

  seminarium

  "Ocena stosowalności technik analizy biznesowej",

  które wygłosi

  Aleksander Jarzębowicz

  Prezentacja odbędzie się
  w sali 633 EA.

Załączone pliki


Jak rozmawiać z klientem? Bartek Gatz, Spartez

 • W dniu 7.04.2016 o g. 14:15 w NE AUD 1P Bartek Gatz z firmy Spartez wygłosi wykład pt.

  Jak rozmawiać z klientem?

  Wykład zaproszony w ramach przedmiotu Realizacja projektu informatycznego.

Załączone pliki


Seminarium 21.03.2017

 • Katedra Inżynierii Oprogramowania

  zaprasza dnia 21.03.2017 o godzinie 14.15 na

  seminarium

  "Integracja dowodów bezpieczeństwa z modelami systemu,

  które wygłosi

  Andrzej Wardziński

  Prezentacja odbędzie się
  w sali 633 EA.

Załączone pliki


Wyświetlanie 6 - 10 z 61 rezultatów.
z 13