Seminarium 06.06.2017

Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 6.06.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"Wybrane aspekty analizy treści internetowych
w projekcie SiKTIPiD
",

które wygłoszą

Teresa Zawadzka, Nina Rizun i Wojciech Waloszek

Prezentacja odbędzie się
w sali 633 EA.

Załączone pliki


Seminarium 23.05.2017

Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 23.05.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"Badanie procesów "zwinnej" transformacji w organizacjach IT",

które wygłosi

Artur Ziółkowski,
(WSB w Gdańsku)

Prezentacja odbędzie się
w sali 633 EA.

Załączone pliki


Seminarium 16.05.2017

Katedra Inżynierii Oprogramowania

zaprasza dnia 16.05.2017 o godzinie 14.15 na

seminarium

"Dlaczego warto łączyć symbolizm z konektywizmem - wykorzystanie metod sztucznej inteligencji w systemach ontologiczno-regułowych i vice-versa",

które wygłosi

Paweł Kapłański,
(WZiE, PG)

Prezentacja odbędzie się
w sali 633 EA.

Załączone pliki


Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania” z certyfikatem „Studia z Przyszłością”

Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania”, prowadzone przez Katedrę Inżynierii Oprogramowania WETI, uzyskały certyfikat i znak jakości „Studia z Przyszłością. Certyfikat ten przyznawany jest w ogólnopolskim konkursie i programie akredytacyjnym organizowanym od 2015 r. przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. W tym programie certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się nowoczesnością koncepcji kształcenia i najwyższą jakością programu i metod realizacji studiów. Komisja Ekspertów, składająca się z przedstawicieli środowisk naukowych i przemysłowych, nagradza kierunki i specjalności doskonale dostosowane do wyzwań współczesnego rynku pracy i oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni. 

W tej edycji konkursu Znak Jakości „Studia z Przyszłością” przyznano kierunkom studiów, które – zdaniem Komisji - zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy oraz, co szczególnie ważne dla studiów podyplomowych, pozwalają słuchaczom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym. 

Certyfikaty zostały rozdane na uroczystej gali finałowej w dniu 13.04.2017 r., która odbyła się Pałacu Tyszkiewiczów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Certyfikat przyznany naszemu wydziałowi odebrał kierownik Katedry Inżynierii Oprogramowania, a zarazem kierownik wyróżnionych studiów, prof. Krzysztof Goczyła. Wraz z nim certyfikaty odebrali przedstawiciele czterech innych wyróżnionych kierunków studiów prowadzonych na PG na wydziałach: Chemicznym, Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz Zarządzania i Ekonomii.

 

Studia podyplomowe „Nowoczesne metody inżynierii oprogramowania” prowadzone są na WETI od 1998 roku. Inicjatorem i pierwszym kierownikiem studiów był prof. Janusz Górski. Więcej informacji o tych studiach – pod adresem eti.pg.edu.pl/katedra-inzynierii-oprogramowania/studia-podyplomowe.


Scaling Agile with SAFe. Lech Babula, FINEOS

W dniu 6.04.2017 (czwartek) o g. 13:15 w NE AUD 1L Lech Babula z firmy Spartez wygłosi wykład pt.

Scaling Agile with SAFe

Wykład zaproszony w ramach przedmiotu Realizacja projektu informatycznego.

Załączone pliki


Wyświetlanie 6 - 10 z 64 rezultatów.
z 13