Seminarium KIO 26.05.2015

26.05.2015, godz. 14:30, sala 633 EA
(seminarium przeniesione z 19.05.2015)

Seminarium Katedry Inżynierii Oprogramowania:

"Zastosowanie praktyk metodyk zwinnych w projektach o wymaganiach krytycznych względem bezpieczeństwa"

Katarzyna Łukasiewicz
(Katedra Inżynierii Oprogramowania)

Profil dyplomowania Inżynieria Oprogramowania

Zapraszamy na profil

Inżynieria Oprogramowania

Interesuje Cię analiza i projektowanie oprogramowania, integracja z bazami danych, obsługa zaawansowanej bazy Oracle, rozwój i utrzymanie oprogramowania?

Chcesz uczestniczyć w ciekawych zajęciach warsztatowych i spotykać się z praktykami z przemysłu?

Chcesz szerzej rozumieć inżynierię oprogramowania i znaleźć dla siebie ciekawą ścieżkę kariery?

Przyjdź na profil
Inżynieria Oprogramowania

Więcej informacji w załączonych plikach oraz na stronie DLA KANDYDATÓW.

Seminarium KIO 28.04.2015

28.04.2015, godz. 14:30, sala 633 EA

Seminarium Katedry Inżynierii Oprogramowania:

"E-technologie dla dzieci z autyzmem. Badania i zastosowania"

Agnieszka Landowska
(Emotions in HCI Research Group, KIO)

Seminarium KIO 14.04.2015

14.04.2015, godz. 14:30, sala 633 EA

Seminarium Katedry Inżynierii Oprogramowania:

"Analiza zakresu zmian argumentacji wiarygodności (assurance case) z użyciem metamodelu evidence framework"

Andrzej Wardziński
(Information Assurance Group, KIO, Argevide Sp. z o.o.)

Konferencja beIT 27-29.03.2015 - relacja

W dniach 27-29 marca 2015r. na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbyła się pierwsza edycja Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT. Impreza ta tworzona była rękami studentów i osób związanych z Kołem Naukowym Zarządzanie IT przy wsparciu Katedry Inżynierii Oprogramowania, Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki oraz JM Rektora Politechniki Gdańskiej.

Przez trzy dni ponad 70 uczestników oraz 14 prelegentów wymieniało się wiedzą i doświadczeniami w trakcie 11 warsztatów i 3 wykładów dotyczących tematyki zarządzania projektami, zwinnego wytwarzania oprogramowania oraz analizy biznesowej i systemowej. Wykłady ponadto miały charakter otwarty i przyciągnęły liczne grono dodatkowych zainteresowanych słuchaczy.

Konferencję wsparły w roli sponsorów liczące się globalne, krajowe i lokalne firmy branży IT takie jak: Asseco Poland SA, AitonCaldwell, Polska Press Grupa, GForces Polska, ADVA Optical Networking, Sii, Helion, Rocket Studio i Madkom. Patronatem honorowym Konferencję beIT objęli JM Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. inż. Henryk Krawczyk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Konferencja obejmowała dwie ścieżki tematyczne:

• beAGILE - Zwinne zarządzanie projektem IT
  • beANALYST - Praca analityka w projekcie IT

Podczas wszystkich dni konferencji sale warsztatowe były wypełnione po brzegi, audytoria wykładowe równie licznie zasiedlone, a wśród uczestników kwitły projektowe dyskusje. W ankiecie końcowej uczestnicy ocenili konferencję na 8,2 punktu w skali 1-10 punktów, a w licznych komentarzach chwalili jej program i organizację. Następna edycja Konferencji beIT może być tylko lepsza. Do zobaczenia za rok!

(fot. Kamil Kajdy)

Załączone pliki

Wyświetlanie 66 - 70 z 78 rezultatów.
z 16