1. Nagroda I klasy w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017, organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, za układ do wykrywania i przeciwdziałania atakom elektronicznym typu spoofing w satelitarnym systemie nawigacyjnym GPS - obejrzyj film.
  2. Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Targach Technicon-Innowacje 2009, 5. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji, za bezprzewodowy system monitoringu zagrożeń bezpieczeństwa publicznego.
  3. Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego w konkursie Innowacje 2008 w kategorii Ochrona Środowiska, Ekologia, za system i urządzenie do pomiarów w ruchu zanieczyszczeń gazowych powietrza atmosferycznego.
  4. Medal w konkursie Innowacje 2009 na 5. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji za bezprzewodowy system monitoringu ładunków kontenerowych.
  5. Medal w konkursie Innowacje 2008 na 4. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji za system i urządzenie do pomiarów w ruchu zanieczyszczeń gazowych powietrza atmosferycznego.