Zespół Katedry uczestniczy w działalności dydaktycznej Wydziału ETI. Wyniki naszych prac badawczych wzbogacają zawartość wiedzy przekazywanej studentom w procesie dydaktycznym, podnosząc jakość przygotowywania naszych absolwentów do samodzielnej pracy zawodowej. Aktualnie nasz profil dyplomowania (studia I stopnia) oraz specjalność (studia II stopnia) nosi nazwę Systemy i Sieci Radiokomunikacyjne, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem studentów, którzy po ukończeniu studiów są poszukiwani na krajowym i globalnym rynku pracy.

Jesteśmy otwarci na zewnętrzną współpracę, do której dobrze przygotowaliśmy się zarówno pod względem doświadczenia merytorycznego jak i specjalistycznego zaplecza aparaturowego oraz logistycznego. Zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do Gdańska, na Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, do Katedry Systemów i Sieci Radiokomunikacyjnych.