Konferencja KKRRiT 2014

• Czternasta edycja Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2014 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Konferencja jest już stałym miejscem prezentacji osiągnięć, wymiany doświadczeń i ożywionych dyskusji. Organizatorzy z radością powitają nowych uczestników, szczególnie młodych pracowników firm telekomunikacyjnych, doktorantów, studentów. Udział w konferencji zapowiedziało wielu wybitnych specjalistów ze świata nauki, techniki, gospodarki i administracji państwowej.

Głównym organizatorem KKRRiT 2014 jest Instytut Radioelektroniki Politechniki Warszawskiej, a patronami są: Komitet Elektroniki i Telekomunikacji PAN, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW oraz Fundacja Politechniki Warszawskiej.