Nasze wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/256584821554415/


IAV Cup 2019 IAV Cup 2019

Intelligent Autonomous Vehicles Cup 2019
Serdecznie zapraszamy na wsþółorganizowane przez nasze koło naukowe zawody pojazdów autonomicznych IAV Cup 2019! Zawody odbędą się dnia 6 lipca 2019 roku na boisku Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. W ramach zawodów przeprowadzone zostaną trzy konkurencje: Drone Race, Marker Search oraz Freestyle.

Nowy plakat! Nowy plakat!

Nowy plakat IAV Cup!
Dziś udostępniamy nowy plakat naszych zawodów! Niedługo pojawią się informacje na temat nagród oraz specyfikacji markerów, a także ogłoszenia partnerów konkursu. Zachęcamy do śledzenia naszej...

Arrow Electronics partenerem IAV Cup! Arrow Electronics partenerem IAV Cup!

Arrow Electronics partenerem IAV Cup!
Firma Arrow Electronics została partenerem naszego konkursu! Dzięki temu za pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji będzie można zdobyć płytki rozwojowe! Więcej szczegółów na temat modeli już niebawem, w międzyczasie nie zapomnijcie odwiedzić strony naszego partnera: https://www.arrow.com/

Trojmiasto.pl patronem medialnym IAV Cup! Trojmiasto.pl patronem medialnym IAV Cup!

Trojmiasto.pl patronem medialnym IAV Cup!
Miło nam poinformować, że dobrze Wam znany portal informacyjny trojmiasto.pl został patronem medialnym IAV Cup 2018! Serdecznie dziękujemy!

Aldec kolejnym partnerem konkursu! Aldec kolejnym partnerem konkursu!

Aldec kolejnym partnerem konkursu!
Firma Aldec, wiodący producent rozwiązań EDA, została kolejnym partnerem naszego konkursu. Podczas zawodów będziecie mogli zobaczyć ich konstrukcje, a także dowiedzieć się czegoś więcej o firime! Zapraszamy na zawody i na stronę naszego partnera: https://www.aldec.com/en

Radio Gdańsk patronem medialnym IAV Cup! Radio Gdańsk patronem medialnym IAV Cup!

Radio Gdańsk patronem medialnym IAV Cup!
Radio Gdańsk jest kolejnym patronem medialnym naszego konkursu! Zapraszamy do słuchania, a także do odwiedzenia strony Radia Gdańsk. Do zobaczenia na konkursie!

Zapraszamy do polubienia wydarzenia na facebooku! Zapraszamy do polubienia wydarzenia na facebooku!

Zapraszamy do polubienia wydarzenia na facebooku!
Ostatnio uruchomiliśmy fanpage IAV Cup 2018 oraz utworzyliśmy wydarzenie na facebooku! Zachęcamy gorąco do polubienia i udostępnienia znajomym!

Znamy specyfikację markerów Znamy specyfikację markerów

Znamy specyfikację markerów
Dziś umieściliśmy specyfikację markerów do konkurencji Marker Search razem z mapą poszukiwań: https://eti.pg.edu.pl/safeidea/specyfikacja-markerow Numery UUID pojawią się wkrótce!

Publikujemy listę nagród głównych! Publikujemy listę nagród głównych!

Publikujemy listę nagród głównych!
Zgodnie z obietnicą dziś prezentujemy nagrody, które są do zdobycia w poszczególnych konkurencjach, ufundowane przez naszego partnera Arrow Electronics:

Dodaliśmy galerię zdjęć! Dodaliśmy galerię zdjęć!

Dodaliśmy galerię zdjęć!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w IAV Cup 2018! Wrażenia z zawodów można przywołać poprzez galerię zdjęć, która dostępna jest na naszej stronie: ...