Dla jeszcze bardziej sprawnego i wygodnego sposobu komunikacji  wydziału ze wszystkimi absolwentami oraz pomiędzy samymi absolwentami uruchomiony został system EKA, który przede wszystkim ma być ułatwieniem w kontaktach wzajemnych dla samych zainteresowanych. Obecnie ma zmienioną szatę graficzną, jest dostępny dla całej uczelni i także w wersji angielskojęzycznej.
Dzięki systemowi EKA wszyscy absolwenci wydziału ETI mogą porozumiewać się ze sobą, a wydział może łatwo kontaktować się z każdym zarejestrowanym absolwentem. Zarejestrowany użytkownik EKA będzie także otrzymywać zaproszenia i informacje specjalne przeznaczone dla absolwentów ETI.
System pozwala też organizować zapisy chętnych do uczestnictwa w organizowanych wydarzeniach.

Nowa wersja systemu oferuje:
Dostosowanie do urządzeń mobilnych - Korzystasz gdzie chcesz. Na laptopie, tablecie lub na smartfonie. Wszędzie będzie ładnie i elegancko.
Prostotę - Interfejs systemu został zmieniony i dostosowany do bieżących trendów i nowoczesnych rozwiązań.
Wiele innych opcji - Wstawianie zdjęcia, ustawianie widoczności i tworzenie swoich własnych postów to tylko niektóre z możliwości.
Wiadomości wewnętrzne - Możesz zostawić wiadomość koledze lub koleżance. Ale też jest prawdopodobieństwo, że to na Ciebie czeka wiadomość. Rejestruj się już dziś!
Hermetyczność i bezpieczeństwo - Twoje dane są u nas bezpieczne. Prosimy Cię tylko, abyś wyraził zgodę na ich przetwarzanie.

 

 Idź do strony EKA