Władze Wydziału | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Władze Wydziału

Dz.JS

Dziekan

prof. dr hab. inż. Jacek Stefański
pokój: 133 EA
e-mail: dziekan@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 347 17 84

prodz.PP

Prodziekan ds. nauki i wdrożeń

dr hab. inż. Piotr Płotka, prof. PG
pokój: 301 EA
e-mail: Piotr.Plotka@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 347 16 34

prodz.PCz

Prodziekan ds. współpracy i promocji

dr hab. inż. Paweł Czarnul, prof. PG
pokój: 526 EA
e-mail: Pawel.Czarnul@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 347 12 88
drugi telefon: +48 58 347 17 84

prodz.PR

Prodziekan ds. kształcenia i dydaktyki

dr inż. Paweł Raczyński
pokój: 151 NE
e-mail: Pawel.Raczynski@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 348 62 84
drugi telefon: +48 58 348 62 80

Prodz MK

Prodziekan ds. organizacji studiów

dr hab. inż Mariusz Kaczmarek, prof. PG
pokój: 143 NE
e-mail: Mariusz.Kaczmarek@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 348 62 83

DA

Dyrektor administracyjny

mgr inż. Zenon Filipiak
pokój: 127 EA
e-mail: Zenon.Filipiak@eti.pg.edu.pl
telefon: +48 58 347 22 77

 

Kontakt

Dziekanat - studenci
pokoje: 143 – 149 NE [budynek WETI B]
e-mail:  dziekanat@eti.pg.edu.pl
Szczegółowe informacje kontaktowe

Biuro Wydziału
pokój: 127 EA [budynek WETI A]
e-mail: biuro@eti.pg.edu.pl