Piknik ETI | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Piknik ETI

To już prawie dziesięć lat do pierwszego Pikniku ETI we Wróblówce, który zorganizowany został w dniu 22 czerwca 2013 roku.

Termin wydziałowego spotkania piknikowego w tym roku we Wróblówce to 27 maja 2023 roku.

Piknik rozpocznie się o godz. 18:00 wspólną biesiadą oraz tańcami przy muzyce DJ-a , która potrwa do godz. 23:00.

Zasady udziału

Wejściówka na piknik dla każdego uczestnika kosztuje 100 PLN za osobę. Wysokość tej opłaty na poziomie zeszłorocznym możliwa jest dzięki dofinansowaniu i pomocy Dziekana.

Kwotę tę można wpłacić wybierając jeden ze sposobów:

1) wpłata poprzez  system płatności na konto Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej  wybierając rodzaj płatności: Inny z dopiskiem celu wpłaty „Piknik WETI”,

2) gotówką w pok. 127 EA.

Z uwagi na sprawy organizacyjne i ostateczne zamówienie liczby miejsc prosimy o jak najwcześniejsze wpłaty. Sam fakt tej wpłaty stanowi wystarczający dowód potwierdzenia i wpisania na listę uczestników, natomiast przyjmowanie wpłat i zamkniecie list uczestników potrwa do 15 maja br.

Uczestnik Pikniku ETI wraz z osobą towarzyszącą opłaca stawkę  x2
z dopiskiem Piknik WETI + 1

W barze istnieje możliwość dodatkowych zakupów – płatność tylko gotówką.

Organizacja dojazdu

O godzinie 17-tej  sprzed bramy głównej PG przy ul. Narutowicza wyruszą autobusy, które dowiozą wszystkich chętnych na miejsce.

Na miejsce pikniku można dojechać także komunikacją miejską, autobusem linii 120, przystanek Stężycka 02/kierunek Port lotniczy (https://ztm.gda.pl/rozklady/linia-120.html).

Po pikniku będzie możliwość powrotu do Gdańska autobusami.