100-lecie urodzin Marianny Sankiewicz | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

100-lecie urodzin Marianny Sankiewicz

26 Wrzesień 2021 16:00

W niedzielę, 26 września br. przypada setna rocznica urodzin docent  Marianny Sankiewicz niezapomnianej wychowawczyni i opiekunki wielu pokoleń absolwentów naszego wydziału. Od 1945 roku związana była z naszą uczelnią, a na  Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki pracowała do momentu przejścia na emeryturę w 1992 roku.
Zapraszamy wielbicieli i wielbicielki Pani Profesor Marianny Sankiewicz na uroczystość z tej okazji do budynku WETI A (dawnej Nowe Elektroniki)!

26 września, 2021 roku o godzinie 16:00, obok Ławeczki Marianny, zapłoną świeczki urodzinowe na torcie, odśpiewamy Hymn Elektroniki i powspominamy najlepsze, minione czasy naszej świetności!
Wcześniej, o godzinie 15:00 organizatorzy zapraszają do złożenia wiązanki na płycie grobu Pani Profesor na Cmentarzu Centralnym "Srebrzysko" w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Srebrniki 2.

W tym dniu dla uczestników  spotkania będzie dostępny parking na ternie kampusu; wjazd bramą z domkiem ochrony od ulicy Traugutta  (naprzeciw budynku WETI A) na hasło „100 lat Marianny”.
Mapka wjazdu na parking

Adres URL dla wydarzenia ONLINE