Studencki Festiwal Informatyczny | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-21

Studencki Festiwal Informatyczny

19 SFI

19. Studencki Festiwal Informatyczny to jedno z największych wydarzeń tego typu w kraju, gromadzące studentów oraz pasjonatów technologii z różnych uczelni. Nasza konferencja oferuje trzy dni pełne inspirujących wykładów i praktycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin IT.

Co ważne, w przeciwieństwie do wielu podobnych wydarzeń, udział w SFI jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji (z wyjątkiem niektórych warsztatów) – wszyscy zainteresowani są mile widziani.

W ramach Festiwalu będzie można nie tylko uczestniczyć w wykładach i warsztatach, ale także spotkać się ze sponsorami na ich stoiskach, przenieść się w czasie i zagrać w gry z minionych epok, wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz odprężyć się w Strefie Relaksu lub Strefie Ciszy.

19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.

Szczegółowe informacje nt. Festiwalu oraz bieżące wiadomości można znaleźć na stronie internetowej sfi.pl