Rekrutacja do programu grantowego SOFIA trwa do 8 maja! | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-29

Rekrutacja do programu grantowego SOFIA trwa do 8 maja!

SOFIA ONDE

Tylko do 8 maja można zgłaszać się do programu grantowego SOFIA. Masz pomysł na zieloną transformację Polski? Branża OZE czeka na Twój projekt naukowy z obszaru odnawialnych źródeł energii. Weź udział i zgarnij grant wysokości 20 tys. zł.

ONDE SA., lider branży OZE w Polsce, już po raz 3. zaprasza studentów, doktorantów i innowatorów do udziału w programie grantowym SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy).

Inicjatywa nagradza pomysły, które mają szansę w realny sposób przyczynić się do transformacji energetycznej w Polsce. Organizatorzy kładą szczególny nacisk na funkcjonalność zgłaszanych projektów i możliwość ich wykorzystania w praktyce.

Co możesz zyskać zgłaszając swój projekt?:

• szansę na grant do 20 tys. zł na rozwój projektu,
  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego,
  • nawiązania relacji zawodowych i kontakt z najlepszymi specjalistami z branży,
  • cenne doświadczenie,
  • możliwość bycia częścią zielonej transformacji Polski.

Rekrutacja została przedłużona do 8 maja 2024 r.

Szczegóły, regulamin i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.ondeflow.pl