Pomóżmy naszemu Koledze z Wydziału | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-23

Pomóżmy naszemu Koledze z Wydziału

Paweł Kalinowski

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Wieloletni pracownik Politechniki Gdańskiej, wykładowca i naukowiec potrzebuje naszej pomocy.

Po ciężkiej operacji Paweł walczy o powrót do zdrowia. Pomóż pokryć wysokie koszty leczenia i rehabilitacji, które przewyższają możliwości najbliższych.

zrzutka.pl

Dr inż. Paweł Kalinowski z Katedry Inżynierii Biomedycznej, Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, przebył poważny udar z powodu pękniętego tętniaka mózgu. Paweł przeszedł wiele operacji, aby mógł pozostać przy życiu i potrzebuje długotrwałej, żmudnej rehabilitacji fizycznej i psychicznej. Z całych sił stara się wrócić do normalności – niestety potrzebuje do tego celu znacznych środków pieniężnych.
Bardzo Państwa prosimy o wsparcie finansowe dla Pawła na początku jego długiej drogi powrotnej do zdrowia i wcześniejszego życia. W pierwszej kolejności potrzebne są środki na leczenie, rehabilitację, stałą opiekę w tym psychologiczną. Jesteśmy pewni, że pomoże mu to szybko wrócić do społeczności akademickiej PG.

Z całego serca dziękujemy,

Rodzina, przyjaciele i współpracownicy