Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-03

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu

logo PG

Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki - Katedra Inżynierii Biomedycznej, w ramach realizowanego projektu „Standaryzacja usług Hubów Innowacji Cyfrowej dla wsparcia cyfrowej transformacji przedsiębiorstw” ogłasza konkurs dla 3 inżynierów na wykonanie prac rozwojowych w zakresie:

1. Pozyskiwanie i utrzymywanie danych systemu informatycznego wpierającego dostarczanie usług radaru innowacji oraz macierzy kompetencji,
  2. Rozwój, testowanie i utrzymywanie oprogramowania i danych związanych z systemem bazodanowym dla systemu informatycznego wpierającego dostarczanie usług radaru innowacji oraz macierzy kompetencji,
  3. Rozwój, realizacja i utrzymanie oprogramowania interfejsu użytkownika dla systemu informatycznego wpierającego dostarczanie usług radaru innowacji oraz macierzy kompetencji.

. Szczegóły w załączniku - pdf