Nagrodzone projekty grupowe w 2023 r. | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-08

Nagrodzone projekty grupowe w 2023 r.

logo IB

Na uroczystej inauguracji II edycji Projektu Grupowego na WETI PG rozdane zostały wyróżnienia i nagrody dla projektów z poprzedniego roku akademickiego. Wyróżnienie otrzymała grupa dr inż. Magdaleny Mazur Mileckiej (w składzie: Aleksandra Krajna – kierownik, Martyna Lubowiecka, Mateusz Makowiecki i Adam Szczodrowski) za realizację tematu „Klasyfikacja zmian skórnych - narzędzie wspomagania decyzji dermatologa”, natomiast II Nagrodę Dziekana w wysokości 5 000PLN otrzymała grupa dr inż. Karoliny Cysewskiej obecnie z Katedry Inżynierii Materiałów Funkcjonalnych (w składzie: Natalia Zalewska – kierownik, Mikołaj Kubiak, Rafał Laskowski,  Matthias Nawrocki i  Aleksandra Zieminska) za „Opracowanie prototypu elektrody na bazie sztucznej skóry dla stymulacji neuronowej”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów studentom i opiekunom!