Zakończenie projektu Akademia Innowacyjnych Zastosowań Technologii Cyfrowych AI TECH | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-15

logo IB

W Mikołajki, 6.12.2023 w Warszawie odbyła się konferencja, na której nastąpiło zamknięcie projektu dydaktycznego Akademia Innowacyjnych Zastosowań Technologii Cyfrowych AI TECH. Na konferencji były przemówienia przedstawicieli Ministerstwa Cyfyzacii, przedstawicieli Uczelni biorących udział w projekcie oraz absolwentów kierunku AITECH. Podczas konferencji, wszyscy prelegenci podkreślali innowacyjność i nowocześność programu studiów oraz stworzonych materiałów i metod dydaktycznych, jak i możliwość wyjazdów na konferencje lub wizyty studyjne do ośrodków zagranicznych. Wynikiem tego jest duża liczba osób, które podjęły studia doktoranckie, aby kontynuować i rozwijać te dobre praktyki w ramach innych funduszy dostępnych na Uczelniach.
Za szczególne osiągnięcia w Radzie Programowej wyróżnienie otrzymał Profesor Rumiński oraz Pani mgr inż. Paulina Leszczełowska za szczególne osiągnięcia naukowe w ramach projektu AI TECH.
Projekt AI Tech był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

2b 3ab 4ab 1b