Certyfikat ISO dla LSŁB | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-05-18

Certyfikat ISO dla LSŁB

LSŁB - certyfikat

Od 11 lat w Katedrze Systemów i Sieci Radiokomunikacyjnych Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej działa Środowiskowe Laboratorium Systemów Łączności Bezprzewodowej dla Potrzeb Specjalnych. Laboratorium to nie ma oddzielnej osobowości, jest czymś w rodzaju wewnętrznej struktury organizacyjnej porządkującej i usprawniającej realizację prac badawczo-wdrożeniowych. Dwa lata temu uzyskaliśmy certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością w tym laboratorium z normą ISO 9001:2015, a kilka dni temu pozytywnie przeszliśmy kolejny audyt systemu. Przedstawiciele zewnętrznej jednostki certyfikującej zgodnie uznali, że trzymamy wymagany poziom i przez kolejny rok możemy nadal oficjalnie posługiwać się certyfikatem ISO, co niniejszym czynimy.