Dyplom na najlepszą pracę inżynierską 20/21 dla inż. Michała Gronau | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-05

Dyplom na najlepszą pracę inżynierską 20/21 dla inż. Michała Gronau

Dyplom

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż absolwent naszej Katedry inż. Michał Gronau zajął II miejsce w ramach VIII edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską, organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk! Nagrodę przyznano za wykonany projekt inżynierski pt. ,,Realizacja układu do przesyłania danych w szerokopasmowym interfejsie radiowym", zrealizowany pod opieką dr. inż. Piotra Rajchowskiego. Nagroda została wręczona przez Prezesa Stowarzyszenia podczas posiedzenia Rady Wydziału Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG Politechnika Gdańska. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej drodze zdobywania wiedzy na studiach magisterskich w naszej Katedrze!