Dr hab. inż. Sławomir Ambroziak, prof. PG przewodniczącym komisji F-Propagacji fal i teledetekcji | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-12

Logo PAN

Jest nam miło poinformować, że dr hab. inż. Sławomir Ambroziak, prof. PG, został powołany w skład Komitetu Narodowego do Spraw Współpracy z Międzynarodową Unią Nauk o Radiu przy Wydziale IV Nauk Technicznych PAN na kadencję 2023-2026 i objął funkcję przewodniczącego komisji F-Propagacji fal i teledetekcji. Prace komitetu mają na celu umacnianie współpracy międzynarodowej i krajowej w obszarach wiedzy powiązanej z szeroko rozumianymi naukami radiowymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nominacja na przewodniczącego komisji F-Propagacji fal i teledetekcji (pdf, 2.00MB)