Prof. dr hab. inż. Jacek Stefański uhonorowany Nagrodą Złotego Cyborga | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-03

Prof. dr hab. inż. Jacek Stefański uhonorowany Nagrodą Złotego Cyborga

zdjęcie
Dziekan Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG, prof. dr hab. inż. Jacek Stefański, został uhonorowany nagrodą Złotego Cyborga.

Nagroda ta przyznawana jest corocznie przez Kapitułę nagrody Złotego Cyborga za „[…] wybitne osiągnięcia naukowe, badawcze, wdrożeniowe oraz organizacyjno-prawne związane z szeroko rozumianą telekomunikacją i teleinformatyką dla przedstawicieli środowiska naukowego i biznesowego […] “.

Nagrody Złotego Cyborga przyznawane są od 1998 roku, a wyróżnieniem tym w ramach Wydziału ETI zostało dotychczas docenionych czterech naukowców, tj. prof. dr inż. Marian Zientalski, prof. dr hab. inż. Józef Woźniak, prof. dr hab. inż. Andrzej Czyżewski oraz prof. dr hab. inż. Ryszard J. Katulski.

W tym roku do tego grona dołączył Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Jacek Stefański.

Gala wręczenia statuetek oraz dyplomów Liderów Teleinformatyki odbyła się w Krakowie w ramach Konferencji Radiokomunikacji i Teleinformatyki.