Nagroda w konkursie Edushare | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-16

Nagroda w konkursie Edushare

foto

W dniu 14.10.2023 podczas gali z okazji Święta Dydaktyki, w Politechnice Gdańskiej, nagrodę (w postaci statuetki) w konkursie Edushare dla najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej, otrzymała m. in. dr inż. Małgorzata Gajewska, z naszej katedry. Nauczycieli do tego konkursu nominowali Studenci, którzy mieli wskazać najbardziej charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich naszej uczelni i uzasadnić swój wybór. Następnie spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu, złożona w 3/4 ze Studentów, wybrała najlepszych pedagogów.

W konkursie wyróżniono w sumie 30 nauczycieli z całej Politechniki Gdańskiej.

Pani Małgorzata Gajewska bardzo serdecznie dziękuje wszystkim swoim Studentom za to wyróżnienie: "Bez Państwa obecności na PG nie mogłabym robić tego co uwielbiam robić najbardziej. Jestem bardzo szczęśliwa, bo nagroda od Studentów to dla mnie prawdziwe wyróżnienie i powód do dumy. Postaram się dalej pracować dla Państwa najlepiej jak umiem. Bardzo dziękuję."

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.