Wyróżnienie Dziekana WETI | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-16

Wyróżnienie Dziekana WETI

logo

W dniu 10.10.2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród oraz wyróżnień Dziekana WETI za najlepsze projekty grupowe. Mamy wielką radość poinformować o sukcesie jednego zespołu z naszej Katedry.

Zespół w składzie Radosław Ruciński (kierownik projektu), Adrian Felskowski, Kacper Stark, Patryk Turzyński, którego opiekunem naukowym był pracownik naszej Katedry, dr inż. Małgorzata Gajewska, zdobył Wyróżnienie Dziekana Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG. Tytuł wyróżnionego projektu grupowego to „System elektroniczny do ewidencji obecności na zajęciach”. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i opiekunom.

Wyróżnienie Dziekana WETI (pdf, 639.07kB)