Prace dyplomowe | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe magisterskie

Tematy należy wybierać spośród zamieszczonych poniżej (pod warunkiem ich dostępności):

Tematy prac dyplomowych magisterskich 2023 (pdf, 553.21kB)
Pytania na egzamin magisterski - wersja polskojęzyczna (pdf, 112.28kB) Pytania na egzamin magisterski - wersja angielskojęzyczna (pdf, 67.86kB)

Wytyczne i wymagania edytorskie dla autorów prac dyplomowych lub projektów dyplomowych oraz aktualne wzory druków są dostępne na stronie Wydziału.

Projekty dyplomowe inżynierskie

Tematy projektów dyplomowych inżynierskich 2023 (pdf, 734.47kB)

Informacji odnośnie do dostępności poszczególnych tematów można zaczerpnąć u opiekunów.

Pytania z zakresu rdzenia automatyka i robotyka (przedmioty kierunkowe) (pdf, 71.54kB) Pytania z zakresu strumienia systemy sterowania (przedmioty profilujące) (pdf, 357.55kB)